BasenStrefa relaksu

W sezonie letnim do dyspozycji Gości przeznaczony jest zewnętrzny basen stalowy hiszpańskiej firmy TOI o powierzchni prawie 24m2. To idealna propozycja w upalne dni na zabawę w wodzie i kąpiel dla całej rodziny.  Na terenie Jurajskiej Przystani znajduje się bezpośredni dostęp do Zalewu Poraj z pomostem i miejscem do plażowania. Zarówno basen, jak i leżaki na terenie całego ośrodka są dostępne dla Gości nieodpłatnie.

01IMG7229
0220180705142951
03IMG7224
0420180705133413

Nasza Strefa Relaksu to dobre panaceum na wypoczynek i odprężenie dla amatorów sportów wodnych na pobliskim Zalewie Poraj oraz miłośników wycieczek pieszych i rowerowych na okolicznych szlakach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, która kryje wiele atrakcji.

W bliskiej okolicy, po drugiej stronie Zalewu Poraj, w leśnym sosnowym zaciszu, zlokalizowany jest nasz drugi ośrodek Leśna Radość, na terenie którego znajduje się odkryty basen kąpielowy  z dodatkowym płytkim brodzikiem dla najmłodszych. Teren jest strzeżony przez profesjonalnych ratowników i jest dostępny również dla Gości z zewnątrz. Wokół basenów wydzielone zostało miesce do miejsce do plażowania, są dostępne leżaki i punkt sprzedaży zimych napojów i lodów. Leśna Radość zaprasza na basen w sezonie letnim.