Kulinaria

RESTAURACJA POD ŻAGLAMI
Połączenie magicznych pasji kulinarnych, pięknych okoliczności przyrody, profesjonalizmu i doświadczenia zdobywanych latami w wielu gastronomicznych portach całej Europy tworzy klimat naszej restauracji. Zapraszamy w rejs z Jurajskiej Przystani przez smaki regionalne, przesycone silnym wiatrem polskiej tradycji oraz inspirowane prądami kuchni światowej. Jak przystało na żeglarskie warunki jest u nas konkretnie, smacznie i zdrowo. Dewizą restauracji jest tworzenie potraw na bazie świeżych, sezonowych produktów od lokalnych dostawców. Dzięki temu oferujemy Państwu wyśmienite dania, przepyszne obiady przygotowywane w oparciu o światowe trendy gastronomii. Niezmiennie zachwycające kompozycje smakowe, atrakcyjne propozycje podania, nowoczesny wystrój, przyjemna atmosfera i nienaganna obsługa – to wszystko czeka na Państwa w Restauracji Pod Żaglami w Jurajskiej Przystani nad zalewem Poraj.

KAWIARNIA POD ŻAGLAMI
Urządzona jest w nowoczesnej odsłonie stylu marynistycznego. W kawiarni serwujemy wysokiej jakości kawę, herbatę, ciepłe przekąski i desery. W ofercie znajduje się również rzemieślnicze piwo regionalne z logo Jurajskiej Przystani.

Kawiarnia jest czynna w następujących godzinach:
poniedziałek – czwartek godz. 12:00 – 20:00
weekendy: piątek – niedziela godz. 10:00 – 22:00

LETNI OGRÓDEK Z GRILLEM
W miesiącach letnich zapraszamy do ogródka letniego na wyśmienite dania z grilla: kaszanka, karkówka, kiełbaska, grillowany oscypek, żurek na maślance, sałatki oraz regionalne piwo.


Zalew Porajski, atrakcyjne leśnie otoczenie Jurajskiej Przystani oraz bliskie sąsiedztwo placu zabaw dla dzieci, boiska do siatkówki i pomostu sprawia, iż ogródek letni to także miejsce idealnie sprawdzające się pod kątem organizacji rodzinnych pikników, towarzyskich oraz firmowych.
ZAKOTWICZ SIĘ W JURAJSKIEJ PRZYSTANI!