SaunaStrefa relaksu

Sauna - do dyspozycji Gości Jurajskiej Przystani jest udostępniona sauna, która stanowi doskonałą opcję dla osób nastawionych na hartowanie układu odpornościowego. Temperaturę w środku kształtującą się na poziomie od 85°C do 120°C generuje piec z rozgrzanymi kamieniami, których nie należy polewać wodą, dlatego wilgotność w środku to tylko 5-10%.
Pobyt w saunie oczyszcza ciało, pozwala zregenerować siły i odzyskać energię do działania. Doskonale wpływa także na krążenie krwi, układ oddechowy i metabolizm oraz ułatwia oczyszczanie organizmu z toksyn. Dzięki pobytom w saunie skóra jest oczyszczona, lepiej ukrwiona, gładsza oraz lepiej przygotowana do absorpcji kosmetyków pielęgnacyjnych.

CENNIK
Sauna – 1 h dla Gości Ośrodka bezpłatnie
40 zł/h od osoby dla Gości indywidualnych spoza Ośrodka, każda kolejna osoba 20zł

Nasza Strefa Relaksu to dobre panaceum na wypoczynek i odprężenie dla amatorów sportów wodnych na pobliskim zalewie porajskim oraz miłośników wycieczek pieszych i rowerowych na okolicznych szlakach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, która kryje wiele atrakcji.

W bliskiej okolicy, również w Jastrzębiu obok zalewu Poraj znajduje się nasz drugi ośrodek Leśna Radość, który zaprasza do swojej strefy fitness. Poleca zarówno relaks w saunie fińskiej, jak i łaźni rzymskiej.