Pokoje Jurajskie

POKOJE - JURA - ZALEW PORAJ

Jurajska Przystań oferuje zakwaterowanie i nocleg w PRZESTRONNYCH I WYGODNYCH pokojach w budynku głównym tuż nad zalewem Poraj. Do dyspozycji Gości jest siedem nowocześnie urządzonych, estetycznie wyposażonych pokoi dwu i trzyosobowych. Wszystkie pokoje Jurajskiej Przystani posiadają własną łazienkę (z prysznicem), wyposażone są w telewizor, czajnik bezprzewodowy oraz dostęp do internetu bezprzewodowego (Wi-Fi). W budynku głównym oprócz pokoi na parterze zlokalizowana jest recepcja i kawiarnia (urządzona w nowoczesnej odsłonie stylu marynistycznego) serwująca ciepłe przekąski i desery. Jurajska Przystań to idealne miejsce na relaks bezpośrednio nad wodą, nad zalewem porajskim dostępne przez cały rok. Świeże powietrze, malownicze krajobrazy, komfortowe, wygodne, czyste pokoje z łazienkami zapewnią udany odpoczynek i komfortowy nocleg naszym Gościom. Amatorzy pieszych i rowerowych wycieczek szlakami Jury Krakowsko-Częstochowskiej mogą skorzystać z naszej strefy relaksu -to doskonałe panaceum na odprężenie i relaks.

Parking dla Gości znajduje się w pobliżu i jest nieodpłatny.

nh001IMG7348
nh002
nh003
nh004

Pokoje jura jskie w budynku głównym to nie jedyna nasza propozycja noclegowa, Jurajska Przystań poleca również zakwaterowanie w wolnostojących nowoczesnych i komfortowych domkach dostępnych również non stop, niezależnie od pory roku.

Załoga Jurajskiej Przystani gwarantuje niepowtarzalną, domową i dyskretną atmosferę, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość obsługi Gości.

Polecamy prezentację filmową naszego obiektu.
video

W przypadku braku wolnych miejsc noclegowych prosimy o kontakt z naszym drugim ośrodkiem Leśna Radość, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie, również w miejscowości Jastrząb koło Poraja.

pdf

JP CENNIK pokoje 2024

Rozmiar: 115.74 kb
Data dodania: 25-03-2024