Aktualności

Rodzinna Majówka na Jurze

Jurajski Długi Weekend: 30.04. – 05.05.2019r.

Atrakcyjne ceny pakietów!!!

Zapraszamy na weekend majowy do naszych obiektów usytuowanych na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w Jastrzębiu, tuż nad Zalewem Poraj. Miejsce to jest spełnieniem marzeń mieszkańców wielkich aglomeracji przemysłowych spragnionych świeżego powietrza, ciszy i  spokoju. Malowniczo położony Zalew Poraj z pewnością przypadnie do gustu amatorom sportów wodnych i wędkarstwa.

Czytaj więcej

Festiwal Smaku pod Żaglami

Koncert niesamowitych pyszności nad zalewem Poraj

Smakosze serdecznie zapraszani do Jurajskiej Przystani!

Jurajska Przystań zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji "FESTIWAL SMAKU" w gościnnych progach swojej Restauracji pod Żaglami, w dniach 8 - 12 kwietnia, w godzinach: 12:00 – 20:00

Czytaj więcej

Wypoczynek dla seniorów nad Zalewem Poraj

Jurajska Przystań zaprasza na deser z atrakcjami

Seniorzy mile widziani w naszej przystani!

Jurajska Przystań nad zalewem Poraj rozpoczyna cotygodniowy cykl spotkań pod hasłem "CZWARTEK DLA SENIORA". Nasza restauracja Pod Żaglami specjalnie dla Państwa zorganizowała atrakcyjny kącik rozrywki: karty, szachy, warcaby, brydż a pyszne menu i nastrojowa muzyka umilą czas pobytu na terenie naszego obiektu. Nowoczesny wystrój, przyjemna atmosfera i nienaganna obsługa – to wszystko czeka na Państwa.
W każdy czwartek seniorzy będą mogli skorzystać z zakupu kawy i pysznego ciasta w promocyjnej cenie 10 zł. 

Czytaj więcej

Rodzinna Wielkanoc w Jurajskiej Przystani

Świąteczny wypoczynek dla rodzin

Wielkanoc na Jurze, nad malowniczym zalewem Poraj

Zapraszamy do Jurajskiej Przystani nad zalewem Poraj na świąteczny wypoczynek. Naszym Gościom zapewniamy nocleg w komfortowych warunkach (nowoczesne domki lub wygodne pokoje) z pełnym wyżywieniem oraz masą atrakcji dla całej rodziny: malowaniem pisanek, święceniem pokarmów i nastrojową muzyką. Zalew Poraj w otoczeniu lasów z budzącą się do życia przyrodą to doskonałe miejsce na spacery i wycieczki rowerowe. Polecamy wszystkim wyprawy po uroczych zakątkach Jury.

Złap pierwsze wiosenne promienie słońca na naszych leżakach, a po południu zrelaksuj się w saunie oraz ogrodowej balii kąpielowej w strefie relaksu Jurajskiej Przystani!
Spędź z nami udaną, wyjątkową Wielkanoc na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej!

Czytaj więcej