FirmoweImprezy

Doskonałe położenie obiektu z dala od szumu i zgiełku wielkich aglomeracji Śląska sprzyja koncentracji i skupieniu podczas konferencji i szkoleń.
Kameralna atmosfera, nowoczesna, minimalistyczna aranżacja wnętrz, profesjonalnie wyposażona sala konferencyjna to atrybuty, które tworzą DOBRY KLIMAT DLA BIZNESU. Strefa Relaksu pozwoli Państwu na chwilę wyciszenia i odprężenia, a  menu naszej restauracji znajdzie uznanie wśród najbardziej wymagających Gości. Położenie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz bezpośrednie sąsiedztwo zalewu porajskiego sprawia, iż istnieje szereg możliwości zorganizowania wielu atrakcji: rejsy łódką, zawody wędkarskie, spływy kajakowe, turnieje siatkarskie, paintball.

012584
0220180705125106
03IMG7183
0420180705125133

Organizujemy spotkania biznesowe przeznaczone dla firm, z możliwością wyżywienia i zakwaterowania:
- imprezy okolicznościowe, imprezy integracyjne
- kolacje dla pracowników oraz klientów
- spotkania handlowe
- kameralne spotkania biznesowe
- konferencje
- szkolenia
Dysponujemy salą konferencyjną  na ok. 70 osób wyposażoną:
rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, sprzęt nagłaśniający oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Jurajska Przystań to idealne miejsce do organizacji konferencji i szkoleń, imprez firmowych w plenerze i nad wodą w wyjątkowym klimacie malowniczej i atrakcyjnej o każdej porze roku Jury Krakowsko-Częstochowskiej.  To doskonała propozycja dla firm zlokalizowanych nie tylko w okolicy: Myszków, Zawiercie, Częstochowa ale i również na terenie Śląska i całego kraju.

Klientom biznesowym zainteresowanym organizacją dużego kongresu, czy zjazdu polecamy nasz drugi obiekt Leśna Radość, który znajduje się nieopodal, również w miejscowości Jastrząb koło Poraja. Leśna Radość może przyjąć nawet 150 osób.