RodzinneImprezy

Położona na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, z dala od szumu i zgiełku aglomeracji, w otoczeniu lasów i zalewu Poraj,
Jurajska Przystań jest znakomitym miejscem do inauguracji ważnych uroczystości rodzinnych. To doskonała lokalizacja na wyjątkowe przyjęcia rodzinne, ślub nad wodą, wesele w plenerze dla mieszkańców pobliskich miast (Częstochowa, Zawiercie, Myszków) i okolic Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Malownicze krajobrazy okolicy, zadbany zielony teren Jurajskiej Przystani, komfortowa i nowoczesna baza noclegowa (domki i pokoje), estetycznie zaaranżowana sala weselna oraz wykwintne menu szefa kuchni naszej restauracji sprawią, iż w tym wyjątkowym miejscu przeżyjecie Państwo niezapomniane chwile.

improd001IMG7183
improd002
improd003
improd004IMG7249
j-252-003
j-Reportaz-I-24
j-Reportaz-I-49
j-Reportaz-IV-78

W  restauracji "POD ŻAGLAMI" w Jurajskiej Przystani nad zalewem Poraj przez cały rok organizujemy imprezy rodzinne:
- przyjęcia weselne
- chrzciny
- komunie
- uroczyste obiady
- uroczystości rodzinne
- bankiety
- spotkania okolicznościowe

Naszą specjalnością są dania kuchni regionalnej oraz kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Menu imprez dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów: serwujemy potrawy kuchni europejskiej, śródziemnomorskiej oraz dania autorskie.
Zapraszamy na udane przyjęcia rodzinne, organizujemy również wieczory kawalerskie i panieńskie oraz urodzinowe przyjęcia dla dzieci z mnóstwem atrakcji.
Z przyjemnością skontaktujemy Cię ze świetnymi animatorami, którzy zapewnią Waszym pociechom niezapomnianą zabawę!
Wszystkie oferty przygotowujemy indywidualnie, gwarantujemy wyjątkową oprawę każdej rodzinnej uroczystości.

Zainteresowanym organizacją dużych imprez polecamy gruntownie odnowioną i atrakcyjnie zaaranżowaną salę bankietową, która znajduje się w bliskim sąsiedztwie, po drugiej stronie zalewu Poraj, w leśnym zaciszu, na terenie naszego drugiego ośrodka Leśna Radość. Ta sala może przyjąć nawet 150 osób i dlatego świetnie sprawdzają się tutaj wesela w tradycyjnym wydaniu.