Aktywny wypoczynek na łonie natury

Wyjątkowe miejsce nad malowniczym zalewem idealne dla osób spragnionych ciszy i spokoju z dala od miejskich aglomeracji.

Witamyw Jurajskiej Przystani

Nasz kameralny, nowoczesny obiekt usytuowany jest w Jastrzębiu tuż nad Zalewem Porajskim. Czyste powietrze, malownicze plenery Jury Krakowsko-Częstochowskiej, otoczenie lasów i bezpośrednie sąsiedztwo akwenu wodnego sprawia, iż Jurajska Przystań to doskonała propozycja wypoczynku dla całej rodziny z dala od szumu miejskich aglomeracji. Oferujemy noclegi w nowoczesnych domkach i komfortowych pokojach. Do dyspozycji Gości przygotowano strefę relaksu (balie kąpielowe, basen, sauna). Dla aktywnych istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego i rekreacyjnego.
W okolicy znajdują się liczne trasy rowerowe, spacerowe i szlaki turystyczne.
JURAJSKA PRZYSTAŃ to jedno z bardziej urokliwych miejsc na Jurze.

f logo RGB Blue 114 Znajdź nas na Facebooku!

Summer Grill

Rezerwacja: + 48 795 423 716

Organizujemy imprezy okolicznościowe

Na terenie Jurajskiej Przystani znajduje się „Restauracja Pod Żaglami” serwująca wyśmienite potrawy na bazie świeżych produktów, sezonowych produktów od lokalnych dostawców, sala konferencyjno – bankietowa przeznaczona dla ok. 70 osób do organizacji bankietów i rodzinnych imprez okolicznościowych oraz biznesowych spotkań, konferencji i szkoleń dla firm.
Do dyspozycji Gości jest też urządzona w nowoczesnej odsłonie, w marynistycznym stylu „Kawiarnia Pod Żaglami”. Załoga Jurajskiej Przystani gwarantuje niepowtarzalną, domową i dyskretną atmosferę, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość obsługi.

BlogAktualności - Wydarzenia

Zapraszamy na Dni Gminy Poraj!

27-06-2024

Już niedługo w naszej pięknej gminie odbędzie się wydarzenie, na które wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością!

Walentynki 2024

24-01-2024

Walentynkowa kolacja Serdecznie zapraszamy na wyjątkową, kolację walentynkową do Jurajskiej Przystani w Jastrzębiu nad Zalewem Poraj.

LokalizacjaKontakt z nami!

Informacje

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu: + 48 795 423 716

ADRES

Jurajska Przystań
ul. Zielona 24
42-360 Jastrząb koło Poraja
tel: + 48 795 423 716
e-mail: kontakt@jurajskaprzystan.pl

Lokalizacja