Weekend za pół ceny w Jurajskiej Przystani

Weekend za pół ceny. Nocleg z 50% rabatem:  komfortowe domki i wygodne pokoje. Jastrząb- Zalew Poraj

Jurajska Jesień nad Zalewem Poraj

Komfortowy nocleg w sercu Jury: pokoje i domki za pół ceny!

JURAJSKA PRZYSTAŃ przyłączyła się do VII edycji ogólnopolskiej akcji:
POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY!
Zapraszamy do skorzystania z 50% rabatu na naszą ofertę noclegową w dniach 22 -24 listopda 2019r.
Malowniczy Zalew Poraj oraz pachnące leśne otoczenie, zdala od zgiełku miejskich aglomeracji z pewnością przypadnie do gustu amatorom spokojnego wypoczynku. W jesienne dni szczególnie polecamy wszystkim relaksujące i rozgrzewające kąpiele w baliach ogrodowych, które znajdują się na terenie naszego obiektu (polecamy wcześniejszą rezerwację).

Komfortowe noclegi w sercu Jury Krakowsko–Częstochowskiej stanowią doskonałą bazę do eksplorowania okolicznych jurajskich atrakcji oraz pobliskich urokliwych miejsc na łonie natury. Wygodne i przestronne pokoje w budynku głównym oraz bogato wyposażone, nowoczesne domki to propozycja Jurajskiej Przystani na udany wypoczynek i komfortowy nocleg na Jurze.
Wszystkie pokoje i domki mają dostęp do darmowego internetu bezprzewodowego. Parking dla Gości znajduje się w pobliżu i jest nieodpłatny.

Zapraszamy na weekend za pół ceny!

POLSKA ZOBACZ WIECEJ!

W przypadku braku miejsc noclegowych polecamy nocleg na terenie naszego drugiego obiektu Leśna Radość, który zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie (również z 50% rabatem).