Superpromocja z okazji 8 marca

Marzec miesiącem kobiet w Jurajskiej Przystani

Cały marzec miesiącem kobiet

Relaks z atrakcjami nad Zalewem Poraj

Dzień Kobiet tradycyjnie obchodzimy 8 marca.O płci pięknej należy pamiętać nie tylko w tym dniu. Dlatego do tradycyjnych kwiatów proponujemy dorzucić coś wyjątkowego - odpoczynek w Jurajskiej Przystani lub Leśnej Radości w Jastrzębiu koło Poraja nad Zalewem Poraj.

Historyczne przekazy mówią, iż jego źródła sięgają aż do starożytnego Rzymu. W tym dniu Rzymianie obdarowywali swoje żony prezentami i ponoć spełniali wszystkie ich życzenia. Oficjalnie jednak, Dzień Kobiet obchodzony jest na całym świecie od 1910 roku.

Wiosna to czas kiedy przyroda budzi się do życia a leśne otoczenie ośrodków wypoczynkowych z dala od wielkich aglomeracji miejskich sprzyja regeneracji i relaksowi na łonie natury.
Specjalnie dla Pań przygotowaliśmy superpromocję - 50% na atrakcje przez cały miesiąc marzec. Szczególnie polecamy gorącą kąpiel pod gołym niebiem w baliach ogrodowych lub relaks w saunach (suchej lub parowej) a dla amatorów rywalizacji i aktywnego wypoczynku - kręgle.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do Jurajskiej Przystani i Leśnej Radości nad Zalewem Poraj na relaks i odpoczynek na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej.

promocja 8maja 175 art