Odkryty basen nieopodal Zalewu Poraj

Odkryty basen zewnętrzny na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, obok Zalewu Poraj.

Letnie orzeźwienie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!

Zapraszamy amatorów kąpieli do Jastrzębia koło Poraja

Już od 1 lipca 2020r. nasz drugi obiekt położony w bliskim sąsiedztwie- Leśna Radość uruchamia duży zewnętrzny basen o wymiarach: 18 x 8 metrów. To jedyny odkryty basen dostępny w tej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dla najmłodszych przeznaczony jest dodatkowy mniejszy płytki brodzik o wymiarach 8 x 6 metrów.

Basen umili letni czas rodzinom z dziećmi, jak i grupom znajomych. Zadbaliśmy także o wygodne miejsca do plażowania z leżakami. Basen dostosowany został do poziomu umiejętności pływających. Kąpielisko spełnia wszelkie wymogi i standardy. Nad bezpieczeństwem pływających czuwają wykwalifikowani ratownicy WOPR. Basen jest dostępny dla Gości wypoczywających na terenie naszych ośrodków Jurajskiej Przystani i Leśnej Radości, jak i również dla Gości z zewnątrz, którzy chcą tylko skorzystać z orzeźwiających kąpieli w upalne, wakacyjne dni.
Dla Gości z zewnątrz kąpielisko jest czynne w godzinach: 9:00 do 12:00 i od 13:30 do 15:30.

Cennik
Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 10 zł - dla dzieci do ukończenia 7 roku życia

Klienci, którzy korzystają z noclegów na terenie naszych obiektów (powyżej 7 dób) mają do dyspozycji odkryty basen nieodpłatnie.

Zapraszamy na udany, bezpieczny, letni wypoczynek do naszych ośrodków na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej;  bezpośrednio nad Zalew Poraj do Jurajskiej Przystani i tuż nieopodal do Leśnej Radości, zlokalizowanej również w miejscowości Jastrząb koło Poraja.