Marcowy weekend za pół ceny

Weekend za pół ceny. 50% rabatu na nocleg: pokoje i domki. Jura Krakowsko- Częstochowska. Jurajska Przystań. Zalew Poraj.

Jura Krakowsko - Częstochowska w wiosennej odsłonie

Komfortowy nocleg nad Zalewem Poraj: pokoje i domki za pół ceny!

JURAJSKA PRZYSTAŃ ponownie, już po raz trzeci przyłączyła się do VIII edycji ogólnopolskiej akcji:
POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY!

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z wyjątkowej okazji: udzielamy 50% rabatu na naszą ofertę noclegową w dniach: 20 - 22 marca 2020r.

Jurajska Przystań zlokalizowana z dala od zgiełku miejskich aglomeracji, w pachnącym sosnowym otoczeniu, nad malowniczym Zalewem Poraj z pewnością przypadnie do gustu amatorom dobrego wypoczynku na łonie natury. W wiosenne dni szczególnie polecamy spacery i wycieczki rowerowe oraz regenerujące i rozgrzewające kąpiele w baliach ogrodowych, które znajdują się na terenie naszego obiektu (polecamy wcześniejszą rezerwację).

Komfortowe noclegi w sercu Jury Krakowsko–Częstochowskiej stanowią doskonałą bazę do eksplorowania jurajskich atrakcji, które znajdują się w bliskiej i dalszej okolicy. Przestronne i wygodne pokoje w budynku głównym oraz estetycznie wyposażone, nowoczesne domki to stała oferta Jurajskiej Przystani, która gwarantuje udany wypoczynek i komfortowy nocleg na Jurze, tym razem za połowę ceny.

Nasze pokoje i domki mają dostęp internetu bezprzewodowego (Wi-Fi gratis). Parking dla Gości znajduje się w pobliżu i jest nieodpłatny. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest duży, bezpieczny plac zabaw dla dzieci wraz z boiskiem do siatkówki.

Polecamy Państwu także nasz drugi obiekt Leśna Radość, który zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie, również w miejscowości Jastrząb koło Poraja. Leśna Radość też bierze udział w akcji: POLSKA ZOBACZ WIECEJ!

Zapraszamy wszystkich do naszych ośrodków na atrakcyjny weekend za pół ceny!