Jurajska Przystań otwarta na Gości

Jurajska Przystań nad Zalewem Poraj. Jura Krakowsko-Częstochowska

Bezpieczne wczasy na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej

Zapraszamy na wypoczynek nad Zalew Poraj

Po długim oczekiwaniu, pełni radości w końcu możemy zaprosić Państwa na bezpieczny wypoczynek do Jurajskiej Przystani. Jeśli jesteście stęsknieni za relaksem na łonie natury i spacerami w promieniach wiosennego słońca, mamy dla Was idealną propozycję. Zapraszamy na udany, bezpieczny wypoczynek nad malowniczo położony Zalew Poraj.
Rezerwujcie już teraz swój wakacyjny pobyt:
telefonicznie: 795-423-716  (od poniedziałku do piątku, w godzinach od  8 do 16) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
REZERWACJE ONLINE NA STRONIE www.jurajskaprzystan.pl

DLACZEGO JURAJSKA PRZYSTAŃ?
- Nasz kameralny obiekt wyróżnia wyjątkowa lokalizacja. Znajdujemy się w sercu Jury Krakowsko - Częstochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Poraj, z dala od miejsc publicznych takich jak sklepy czy galerie.

- Obiekt składa się z budynku hotelowego oraz 8 nowoczesnych, komfortowo wyposażonych domków w otoczeniu atrakcyjnej, zielonej przestrzeni, co daje gwarancję zachowania bezpiecznego i niezbędnego dystansu społecznego.

- Nasza lokalizacja to idealne miejsce na wypoczynek dla aktywnych, którym polecamy przejażdżki rowerowe, spacery do pobliskiego lasu lub korzystanie z atrakcji motorowodnych (mamy własny pomost dla jednostek pływających oraz wypożyczalnię sprzętu wodnego i rowerów).

- Jurajska Przystań to również wyjątkowe miejsce dla amatorów beztroskiego odpoczynku i leniuchowania na łonie przyrody.

Naszym Gościom oferujemy miłą i rodzinną atmosferę, komfortowe noclegi w wygodnych pokojach lub nowoczesnych domkach, smaczne posiłki na wynos, dostęp do Wi-Fi i parking gratis. Dołożymy wszelkich starań aby Państwa pobyt w Jurajskiej Przystani nad Zalewem Poraj był udany i jak najbardziej bezpieczny.

W obliczu tak trudnego wyzwania jakim jest koronawirus (SARS-CoV-2), przed jakim stanęliśmy my wszyscy, pragniemy poinformować, że na bieżąco monitorujemy doniesienia dotyczące SARS-CoV-2 i dynamicznie zmieniającą się sytuację przez niego wywołaną. Bezzwłocznie wdrożyliśmy środki ostrożności, w celu zapewnienia bezpiecznego pobytu w naszym obiekcie. A także przygotowaliśmy pełną listę konkretnych działań obejmujących wszystkie obszary.
Sprawdź poniżej w jaki sposób gwarantujemy naszym Gościom bezpieczeństwo podczas pobytu w Jurajskiej Przystani.

Bezpieczeństwo

Zainteresowanym polecamy nasz drugi obiekt Leśna Radość, który znajduje się również w Jastrzębiu, w bliskim sąsiedztwie, nieopodal Zalewu Poraj.